Polecam Hegron Gel Spray (alternatywa dla Dimafix i podobnych)

Polecane firmy, strony www, forumowicze.
Awatar użytkownika
wrepinski
Kontaktowanie:

Re: Polecam Hegron Gel Spray (alternatywa dla Dimafix i podobnych)

Postautor: wrepinski » 23 paź 2017, 7:40

Kupiłem ...

Rewelacja do nie za dużych elementów ... przy dużych z abs zaczyna być problem, ale tutaj też Dimafiks ma u mnie problem.
Przy dużych zostanę jednak na NeedIT 3D, to trzeba dłutem ściągać

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Artu
Kontaktowanie:

Re: Polecam Hegron Gel Spray (alternatywa dla Dimafix i podobnych)

Postautor: Artu » 23 paź 2017, 8:38

Nie oszukujmy się. W cenie 1 Dimafix-u mamy 5 opakowań (1,5l) Hegron-u, więc nie umycie szyby przed każdym wydrukiem to zwykłe sknerstwo, lub totalne lenistwo :mrgreen:
Na mnie się to zemściło, więc napisałem informację/ostrzeżenie dla tych "oszczędnych" :OK: Ja już więcej tego błędu nie popełnię :lol:

wrepinski pisze:Rewelacja do nie za dużych elementów ... przy dużych z abs zaczyna być problem, ale tutaj też Dimafiks ma u mnie problem.

Ja właśnie miałem problem z Dimafix-em i ABS przy długich wąskich elementach, oraz takich o większej powierzchni. Hegron rozwiązał te problemy całkowicie, aczkolwiek trzyma bardzo mocno, i niektóre wydruki muszę "odmaczać" w wodzie :o
Ostatnio drukowałem uchwyt do tabletu długości 240mm i szerokości 15mm. Wydruk co prawda sam odskoczył, ale wykonał ten "trzask" w nocy, wykonał salto, i rano musiałem go szukać za szafką :lol:
Pozdrawiam, Artur
# Mendel90 - wreszcie drukuje tak jak ja chcę :OK: # Delta under construction... 8-)
Moje wypociny na Thingiverse :oops:

Wróć do „Polecane”