Wycinanie plexi pod obudowy drukarki

Polecane firmy, strony www, forumowicze.
Garreth
Kontaktowanie:

Wycinanie plexi pod obudowy drukarki

Postautor: Garreth » 07 sty 2017, 23:31

Potrzebuję wskazanie na firmy znośnie i tanio wycinające plexi pod obudowy drukarki 3d. Zależy mi, aby firma miała swój własny materiał.

Są firmy na allegro tnące plexę za okolice 5zł za 1mb, taka cena byłaby bardzo fajna. W projekcie wyszło mi 25mb samego cięcia, także cena za metr ma znaczenie. Jestem w stanie zapłacić nawet dwa razy tyle, o ile ktoś poleci jakąś naprawdę solidną firmę, która wytnie elementy zgodnie z deklarowaną tolerancją, nie zapomni wyciąć jakiegoś z elementów oraz posiada estetyczny materiał.

Pomożecie?:)

Awatar użytkownika
Printed4U
Kontaktowanie:

Re: Wycinanie plexi pod obudowy drukarki

Postautor: Printed4U » 08 sty 2017, 9:40

Tylko wiesz że oni cenią te 5zł za 1mb ścieżki cięcia laserem a nie mb materiału?

Garreth
Kontaktowanie:

Postautor: Garreth » 08 sty 2017, 9:48

Różne są sklepy, niektore licza tak, inne inaczej. Teraz przez okres swiateczny jest tego mniej, ale już raz kupowalem ciecie pleksy i sklejki z materialem za mniej niz 3-4zl za 100cm ciecia, ale potem musialem się uzerac ze sprzedawcami bo albo zapomnieli jakiegos elementu, albo zrobili go źle.
Oczywiscie niska cena idzie czesto w parze z kiepska usługą, ale wlasnie z tego powodu pytam o polecanych sprzedawcow.

Teraz jeszcze wielu sprzedawcow jakich widzialem wczesniej, nie wystawilo ofert na allegro, podejrzewam, ze przez okres urlopowy.

Awatar użytkownika
cyryl
Kontaktowanie:

Postautor: cyryl » 09 sty 2017, 12:04

Polecić mogę np http://www.lagraw.pl Wycinam, graweruje i wyginam tam moje obudowy z plexi.

Garreth
Kontaktowanie:

Postautor: Garreth » 09 sty 2017, 16:07

cyryl pisze:Polecić mogę np http://www.lagraw.pl Wycinam, graweruje i wyginam tam moje obudowy z plexi.

Dzięki cyryl:) "Elementy wycinane są z dokładnością 0,02 mm." - naprawdę można na to u nich liczyć?:) Podeślę im na dniach projekt, zobaczymy ile policzą sobie.

Awatar użytkownika
cyryl
Kontaktowanie:

Postautor: cyryl » 10 sty 2017, 6:26

Można liczyć. W moim przypadku zawsze wszystko było dopasowane.
Cen alllegrowych pewnie nie mają ale chciałeś polecenia to masz ;)

Awatar użytkownika
way
Kontaktowanie:

Postautor: way » 11 sty 2017, 19:49

Pare miesięcy temu też szukałem kogoś kto wyciąłby mi parę elementów w plexi - wysłałem zapytania do około 10 firm, ofert wahały się od 70zł do ponad 180 - rozstrzał straszny. Wyślij zapytanie to tego człowieka: http://allegro.pl/sellerInfoFrontend/42 ... boutSeller dwa razy korzystałem z jego usług i nie mogę złego słowa powiedzieć (tak, był najtańszy)

Garreth
Kontaktowanie:

Postautor: Garreth » 11 sty 2017, 21:10

way pisze:Pare miesięcy temu też szukałem kogoś kto wyciąłby mi parę elementów w plexi - wysłałem zapytania do około 10 firm, ofert wahały się od 70zł do ponad 180 - rozstrzał straszny. Wyślij zapytanie to tego człowieka: http://allegro.pl/sellerInfoFrontend/42 ... boutSeller dwa razy korzystałem z jego usług i nie mogę złego słowa powiedzieć (tak, był najtańszy)

Dzięki wielkie, podesłałem do nich zapytanie:)

Grzechu
Kontaktowanie:

Postautor: Grzechu » 14 sty 2017, 10:20

Te 0.02 to wiecie... chłyt marketingowy. Ewentualnie niech ktoś mi zmierzy formatkę z plexi 3mm 500x500 z dokładnością do 0.02 :mrgreen:

Jak ktoś cos małego potrzebuje to mogę pomóc, wyfrezować. Z tym, że mówię bardziej o przysłudze bo jak ktoś chce wielką obudowę to laserem o wiele taniej. Ale wiem, że na laser często chcą tylko większą ilość, bądź doliczają opłatę za "ustawienie maszyny" ;)

Garreth
Kontaktowanie:

Postautor: Garreth » 14 sty 2017, 11:45

Bedzie dokladnosc wymiarów calkowitych do 1mm to bedzie ok jak na moje potrzeby. Moge wieczorem podesłać Ci projekt, to ocenisz, choc jedna z firm powyzej wymienionych juz zaproponowala dosc fajna cene.

Zgadamy sie na PW wieczorem:)

Wróć do „Polecane”