Polecam www.ink3.de

Polecane firmy, strony www, forumowicze.
Awatar użytkownika
Artu
Kontaktowanie:

Re: Polecam www.ink3.de

Postautor: Artu » 07 lut 2017, 18:43

Brąz (nie brązowy) też może wyglądać ciekawie... Poprosimy o wydruki :OK:
Pozdrawiam, Artur
# Mendel90 - wreszcie drukuje tak jak ja chcę :OK: # Delta under construction... 8-)
Moje wypociny na Thingiverse :oops:

Awatar użytkownika
Kopytko
Kontaktowanie:

Postautor: Kopytko » 07 lut 2017, 19:21

Wrzucona szpulka na rolkę i jazda:) Sześcian o 2 obrysach pusty w środku, prędkość 80/60mm/s warstwa 0,2mm temp 205 stopni.
Kolor (miedziany) w czasie drukowania jakby robi się lekko transparentny, przynajmniej te drobinki tak wyglądają jakby były zalane , więc faktycznie moze jest tam domieszka miedzi:P Robiłem test miernikiem, i nic nie przewodzi:P
Średnica filamentu ok 1,73 ciągła , skoki w dół lekkie do 1,71 więc w zakresie deklarowanej odchyłki 0,05mm ( dąłbym sobie rękę uciąć ,ze wcześniej widziałem 0,02mm ...).
Samo drukowanie, pierwsza kostka bez zmian niczego ( jakiś plik na karcie) i poszło od strzała pięknie i bezproblemowo.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
:arrow: Pozdrawiam Patryk.

Awatar użytkownika
s3b
Kontaktowanie:

Postautor: s3b » 07 lut 2017, 20:29

Zakładam, że zabrakło grafitowego? :) U mnie tak samo - dziś dostałem 2 szpulki z 3 - czekam na brakującą - jedna szpula ładnie zapakowana próżniowo, druga razem z powietrzem:) Super kostka wyszła :OK:
:: Moje wydruki obecnie @P3Steel 2.01 / Ultimaker 2 AE :: Work in progress: Mostly Printed CNC ::

Awatar użytkownika
Kopytko
Kontaktowanie:

Postautor: Kopytko » 07 lut 2017, 20:43

Dokładnie, grafitowego, podobno w przyszłym tygodniu zejdą z lini i mają dosłać.

Awatar użytkownika
Kopytko
Kontaktowanie:

Postautor: Kopytko » 08 lut 2017, 11:12

W spontanie dokupiłem 6kg , puki cena fajna:P
co do drukowania, to elementy bez retrakcji super, z retrakcją słabiej na poniższym widać kilka błędów w dole obiektu, ale winą jest pewnie złe ustawienie, wrzuciłem na domyślnych ustawieniach i głowica skakała po wydruku od jednej do drugiej , robiąc 2mm kreski i wracała do poprzedniego punktu, pewnie zwiększając ilość obrysów nie było by tego i w podglądzie już brak czerwonych skoków na pusto :)
Dodatkowo widac parametry całkowicie nie pasowały do druku, na bokach widać jakieś dziwne przebicia z wypełnienia itp.
Ale nie chciało mi się więcej drukować.
Obiekcik wyszedł wg mnie super , troszkę overhangi na dole popodwijane , ale mam bardzo słabe chłodzenie:(
Szczerze nie spodziewałem się takiej jakości za filament do 50zł, do tego te kolorki , gdzie w innych firmach cenią się wysoko. Wiadomo, oferta ograniczona czasowo zapewne , sądząc po stronie sklepu a nie allegro więc dlatego robię zapas tych 3 niestandardowych kolorków.
Tylko te pudełka i wysyłka:/
Może do piątku wrzucę coś z brązu(nie brązowego).
Poniżej:
http://www.thingiverse.com/thing:2064359 u mnie zeskalowane do 55% ( nie mieściło się na stole w delcie).

PS.Poszło ze 200m już filamentu a średnica nadal 1,72mm ( ale bardzo stabilna), więc w normie z allegro(0,05mm), ale na opakowaniu jest tolerancja 0,02mm - mówiłem ,ze gdzieś widziałem)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

stasiek
Kontaktowanie:

Postautor: stasiek » 08 lut 2017, 13:33

na której drukarce drukowałeś Kopytko tą kostke?
Zajebista jakosć!

Awatar użytkownika
Kopytko
Kontaktowanie:

Postautor: Kopytko » 08 lut 2017, 13:49

Na nowo złożonej delcie.

Awatar użytkownika
olo2000pm
Kontaktowanie:

Postautor: olo2000pm » 08 lut 2017, 14:10

Kostka super, ale co z tymi pionowymi pasami? Robiłeś coś z tym? Wygląda jak cien...

Awatar użytkownika
Kopytko
Kontaktowanie:

Postautor: Kopytko » 08 lut 2017, 14:20

olo2000pm pisze:Kostka super, ale co z tymi pionowymi pasami? Robiłeś coś z tym? Wygląda jak cien...

Walcze ciągle, wygląda na jakieś problemy z stepstickami lub moze zakłóceniami w kablach. Narazie zmieniłem na drv i się mocno zmniejszyło, fakt staram się robić zdjecia aby było widac jak najbardziej wady, dlatego kostka tez podświetlona lampką usb od góry.
Może też coś z DUE jest nie tak , dlatego zamówiłem nowe, powinno być dzisiaj lub jutro.

Awatar użytkownika
evrybadykombinerki
Kontaktowanie:

Postautor: evrybadykombinerki » 09 lut 2017, 8:32

Ładne, Ładne. :OK:
Czy jest prawdziwy metal czy jakiś brokat (?), poznaje się po wadze (tzn 1kg zajmuje na rolce trochę mniej miejsca - niestety), po cenie. No i oczywiście pod lupą widać drobiny i ich gęstość dokładnie.
Jest jeszcze taki efekt (minimalny) że miedziany w pierwszej chwili jest jakby zimniejszy niż inne tworzywa (ale prądu nie przewodzi żaden z metalicznych, które sprawdzałem)

Wróć do „Polecane”