Klucz udarowy z JULA - 129 zł

Przydatne narzędzia, porady dotyczące zakupu
Awatar użytkownika
Krzysztof
Administrator
Kontaktowanie:

Klucz udarowy z JULA - 129 zł

Postautor: Krzysztof » 28 mar 2017, 20:30

Szczerze mogę polecić ten młotek elektryczny. Ma 400Nm i bardzo dużą częstotliwość uderzeń. Do tego jest solidnie wykonany.
http://www.jula.pl/catalog/motoryzacja/ ... wy-009120/
Mam jeszcze inny, RYOBI, akumulatorowy 400Nm i ten "marketowy Hamron" potrafi niekiedy zawstydzić tego "firmowego" przy odkręcaniu zardzewiałej śrubki ;)
Jak ktoś lubi zmieniać pod domem (sezonowo) koła w aucie to sprzęt ten jest niezastąpiony ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
smokehead
Kontaktowanie:

Re: Klucz udarowy z JULA - 129 zł

Postautor: smokehead » 28 mar 2017, 21:47

aj kurde Krzychu widzisz a ja wlasnie dzis zmienialem po poludniu:) ale juz sie wyrobilem i manualnie gedzinke mi zajelo;) ale przydatny przyrzad bo zawsze przy wymianie o tym wlasnie mysle:)

Awatar użytkownika
spec
Kontaktowanie:

Postautor: spec » 29 mar 2017, 6:12

Trzeba będzie kupić. Ja zawsze ręcznie popuszczam śruby a później zwykłą wkrętarką akumulatorową odkręcam/wkręcam śruby. Na koniec dociąganie ręczne.

Awatar użytkownika
Kopytko
Kontaktowanie:

Postautor: Kopytko » 29 mar 2017, 7:06

I naprawde daje rade odkrecic sruby kola? Ale sruby nie nakretki? A sprawdzales jak z srubami np kola zamachowego?
:arrow: Pozdrawiam Patryk.

Awatar użytkownika
Krzysztof
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysztof » 29 mar 2017, 8:33

Śruby kół w aucie bez problemu (o ile ktoś wcześniej ich nie dokręcał na krzyżaku z metrową rurą na końcu ;) ). Śruby koła zamachowego bez problemu. Śruby z mega ilością rdzy, gdzie ręcznie nie szło - nie ma problemu (udar wystukuje rdzę i powolutku wykręca).
Sam się grubo zdziwiłem co to potrafi, bo zawsze myślałem ze tylko mocny pneumat daje radę.

Awatar użytkownika
Kopytko
Kontaktowanie:

Postautor: Kopytko » 29 mar 2017, 8:48

No właśnie chciałem porównanie do pneumatycznego :Piwo: :OK: . Mam pneumata jakiegoś niby 450Nm , ale lipa, koła nie odkręci co było dokręcone z 130Nm. Zamachu też. Myślałem ,ze mój trefny, ale kolegi podobny tez nie daje rady ( pewnie ta sama fabryka je robiła , bo różnią się tylko kolorem i naklejką). A jak mówisz ,że ten jest ok to trzeba do JULI się udać :) :OK:
:arrow: Pozdrawiam Patryk.

Wróć do „Narzędziownia”