Narzędzia z "marketu" / Warto czy nie warto?

Przydatne narzędzia, porady dotyczące zakupu
Awatar użytkownika
Kopytko
Kontaktowanie:

Re: Narzędzia z "marketu" / Warto czy nie warto?

Postautor: Kopytko » 26 mar 2017, 12:47

Dzisiaj trafiłem w Lidlu oczywiście PARKSIDE , szlifierkę akumulatorową typu dremel (super sprawa do szybkich prac - ja przeważnie rzeźbiłem bo nie chciało mi się mojej rozpakowywać i podłączać, a tu pod ręką i działa znakomicie), dodatkowa zaleta to akumulator kompatybilny z innymi sprzętami parkside.
Dodatkowo są myjki ciśnieniowe z dość fajnym wyposażeniem jak za taką cenę.

A od jutra ponownie wkrętarki akumulatorowe i mogę już po 3 miesiącach testów , powiedzieć ,że taka mała wiertareczka bije na głowę mojego starego ( większego) black&decker, wiadomo to tez nie była Makita , ale do domu i hobby jest super.
:arrow: Pozdrawiam Patryk.

Awatar użytkownika
smokehead
Kontaktowanie:

Postautor: smokehead » 26 mar 2017, 12:53

No właśnie ja kupiłem tą malutką wkrętareczke 2 tyg temu to od tamtej pory rownież czekam na reklamacje, bo po wyjęciu z pudełka wkrętarka sama kręciła bez wciskania powera. Ale jak na ten moment obrotowy to wydaje mi się że dawała radę. Czyli jutro powtórka z PABS 12B2 jeśli dobrze widzę.

Awatar użytkownika
Krzysztof
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysztof » 27 mar 2017, 7:08

Jaki koszt tej wkrętarki?

Awatar użytkownika
smokehead
Kontaktowanie:

Postautor: smokehead » 27 mar 2017, 7:28

169zł ale już nie ma:) byłem przed 8, a Pani mi pokazuje pusty koszyk, bo myślałem że dni mi sie pomyliły. Zaraz pewnie na allegro się pojawią. Porażka

Awatar użytkownika
Kopytko
Kontaktowanie:

Postautor: Kopytko » 27 mar 2017, 13:01

Ja przed chwilą byłem po opryskiwacz i jeszcze 2 szt leżały w Oleśnicy.

Awatar użytkownika
marcino
Kontaktowanie:

Postautor: marcino » 31 paź 2017, 19:15

Dzisiejsza przypadkowa wizyta w Lidlu i kupiłem do warsztatu "hobby" cyfrową stacje lutownicza za jedyne 99 złociszy , nie o cene ... ;) mały test i działa bardzo zadowalająco, krótki czas nagrzewania, możliwość korekty temperatury co 10 stopni szybkie ustawienia trzech zdefiniowanych wartości 200/300/450 i wbudowane zabezpieczenie jak zapomnimy o wyłączeniu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
pozdrawiam Marcin ;)

Awatar użytkownika
Kopytko
Kontaktowanie:

Postautor: Kopytko » 31 paź 2017, 19:28

ooo fajne, czy to cena regularna byla czy jakaś promocja?

Awatar użytkownika
marcino
Kontaktowanie:

Postautor: marcino » 31 paź 2017, 20:03

Akcja tematyczna "warsztat" od poniedziałku 30 października. Jeśli jesteś zainteresowany to można zadzwonić na infolinię podać ,miejscowość i otrzymać informację o dostępności (sztuk) w chwili otwarcia sklepu (lokalizacja) lub braku artykułu, można też zarezerwować i odebrać. Skąd wiem....raz skorzystałem jak zależało mi na transportowym wózku a pani w Lidlu poinformowała o takiej możliwości. ..to miłe :)
pozdrawiam Marcin ;)

Awatar użytkownika
Revo7
Kontaktowanie:

Postautor: Revo7 » 03 lis 2017, 6:15

Marcin pomijając fakt zakupu lutownicy, zaintrygowałeś mnie możliwością rezerwacji w lidlu - gdzieś można o tym poczytać (google nic sensownego nie wypluło), wiesz moze czy rezerwacja dotyczy konkretnych produktów (działów) tylko czy wszystkich?
it is what it is

Awatar użytkownika
Tomek
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 03 lis 2017, 6:31

Podejrzewam, że gdyby to było w regulaminie, opisane na Internecie itp .... to wkrótce przestałoby działać ;)
Raczej życzliwość telefonistki / niepisany sposób obsługi klienta.
Podobną sytuację miałem w Saturnie i Media Markt (to różne sieci, różne strony i sklepy, różne telefony na infolinię, ale stany magazynowe te same - interesujący mnie przedmiot był tylko we Wrocławiu w jednym ze sklepów (ja w W-wie) ... i obie sieci zaproponowały sprowadzenie do najbliższego mi marketu - z konsultantem przez telefon dało się porozmawiać i załatwić sprawę - sprowadzili do 'mojego' marketu w 2 dni (towar 'wystawowy' ze zniżką).

Wróć do „Narzędziownia”